Basında Biz

Manisa´da Ruh Hastaları Müzikle Tedavi Ediliyor

Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinin, hastalara yönelik gerçekleştirdiği müzikli tedavi, Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezinde devam etti.

30.12.2013

Manisa Belediyesi'nin sosyal sorumluluk projesi kapsamında Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi işbirliğiyle hastalara yönelik gerçekleştirdiği müzikli tedavi, Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi'nde devam etti.

 

Müzik eşliğinde gönüllerince eğlenen hastaların eğlencesine, Belediye Başkan Yardımcısı Nursel Ustamehmetoğlu da iştirak etti. Eğlencenin ilerleyen dakikalarında Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Hülya Sönmez, hastalara gösterdikleri yakın ilgi ve hastanelerine destekleri nedeniyle Manisa Belediyesi adına Belediye Başkan Yardımcısı Nursel Ustamehmetoğlu'na hastanede tedavi gören bir hasta tarafından yapılan kabartma çalışmasından hediye etti. Manisa Belediyesi'nin sosyal sorumluluk projesi gereği, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi ile işbirliği içinde çalışma yürüttüğünü belirten Ustamehmetoğlu, bu tür sosyal projelerin devam edeceğini söyledi, hastalara acil şifalar diledi. - MANİSA

 

Haber Listesine Geri Dön