Basında Biz

Hastane Personelinden Organ Bağışı

Saglik Haberi - 14 Nisan 2014 Pazartesi - 18:54

 

Hastane Personelinden Organ Bağışı

MANİSA - Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi personeli, Manisa Valiliği tarafından yürütülen, “Bağışla Hayata Bağlan” projesi kapsamında organ bağışında bulundu.

Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi personeli, Manisa Valiliği tarafından yürütülen, “Bağışla Hayata Bağlan” projesi kapsamında organ bağışında bulundu.

Manisa’nın merkez Şehzadeler İlçesi Sağlık Müdürlüğü tarafından “Bağışla Hayata Bağlan” projesi kapsamında Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi çalışanlarına organ bağışının önemi hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantı sonunda organ bağışında bulunmak isteyen hastane çalışanlarının bağışları kabul edildi.  Şehzadeler İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ali Özer ve Hemşire Mehtap Kapan tarafından bağışta bulunan personele “Doku ve Organ Bağış Belgesi” verildi.

Manisa İl Sağlık Müdürü Dr. Metin Kaplan da Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesini ziyaret ederek bağış yapan sağlık çalışanlara teşekkür etti.

Sağlık Müdürü Kaplan, duyarlı davranışlarından dolayı hastane personeli adına Başhekim Ahmet Ayer’e, “Teşekkür Belgesi” verdi.

Haber Listesine Geri Dön