Sosyal sorumluluk projeleri

/userfiles/files/Scanned-image-4.pdf

SOSYAL MARKET İLE İLGİLİ BASINDA ÇIKAN HABERİMİZ

AK Şehzadelerin AK Kadınlarından Anlamlı Bağış

AK Parti Şehzadeler İlçe Kadın Kolları Başkanı Rukiye Yaver, Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nin hayata geçirdiği Sosyal Market’e destek vermek adına bağışta bulundu.

Eklenme:31.03.2016 / 13:30          Güncelleme:31.03.2016 / 13:39

 Facebook  Twitter  Linkedin  Google

AK Parti Şehzadeler İlçe Kadın Kolları Başkanı Rukiye Yaver, Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastane Yöneticisi Ahmet Ayer’i ziyaret etti.  Ziyarette Yaver’e Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri de eşlik etti.

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNİ ÖNEMSİYORUZ

Ziyaret sırasında konuşan Yaver, Sosyal Market projesinin yerinde ve güzel bir proje olduğunu belirterek, Hastane Yöneticisi Ayer’e teşekkür etti. Yaver, “Sosyal Market projenize destek vermek adına bağışta bulunmak için bu ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Şehzadeler Kadın Kolları olarak, veren el alan elden üstündür düsturu ile hareket ediyor Sosyal Sorumluluk Projelerini çok önemsiyoruz. Zaman zaman böylesi projeleri de bizler hayata geçiriyor ve vatandaşlarımızın mutluluk duyduklarını bizzat gözlemliyoruz. Aynı şekilde bizlerde Sosyal Sorumluluk Projelerine destek vermekten çok mutluluk duyuyoruz. Bu tür projelerin diğer hastanelere de örnek olmasını diliyoruz.”diye konuştu.  

AYER'DEN YAVER'E TEŞEKKÜR BELGESİ 

Yapılan bağışın çok anlamlı olduğunu ifade eden Ayer ise, “Hastanemize gelen ekonomik durumu iyi olmayan hastalarımızın tedavi döneminde ve tedavisine müteakip  (iç çamaşırı,giyecek,terlik,kişisel kullanım için bardak vb.) ihtiyaçlarının giderilerek evlerine gönderilmesi amaçlanıyor. Bu projeye bağışta bulunarak bizi yalnız bırakmadığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum.” dedi. Ziyaret sonrasında Ayer, Hastanenin Sosyal Marketine bağışta bulunan Yaver’e teşekkür belgesi takdim etti.